Carl-Jüri Piht
Arendustegevuste konsultant / Nõukogu liige
cj.piht@greenmarine.ee

Aivar Sülla
Juhatuse liige
aivar.sulla@greenmarine.ee

Ain Kuusik
Juhatuse liige
ain.kuusik@greenmarine.ee

Giina Merilo
Pearaamatupidaja
giina.merilo@greenmarine.ee

Indrek Kajakas
Äriarendus- ja suurkliendijuht
indrek.kajakas@greenmarine.ee

Peeter Peärnberg
Tootmis- ja tehnikajuht
peeter.pearnberg@greenmarine.ee

Grete-Liis Lepp
Laevateenindus- ja turundusjuht
grete-liis.lepp@greenmarine.ee

Talis Vahtra
Transpordi- ja haldusjuht
talis.vahtra@greenmarine.ee

Tanel Ritser
IT- ja kvaliteedijuht
tanel.ritser@greenmarine.ee

Merje Viljapuu
Büroo- ja personalijuht
merje.viljapuu@greenmarine.ee

Oliver Soome
Jäätmete ümberlaadimisjaama juht
oliver.soome@greenmarine.ee

Ainar Aasrand
Tehnikajuht
ainar.aasrand@greenmarine.ee